• آگهی استخدام
  • mashhad
  • khoshsafar
  • new 3
  • hotelja

بسته گردشگری تهران بزرگ


این بسته برای اولین بار در ایران و منحصراً توسط شرکت پرسپولیس ابداع و با نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و ثبت در کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران ‌ اجرا می‌گردد. بسته مذکور دارای یک دفترچه راهنما و 6 عد کارت بوده که با توجه به توضیحات داده شده می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
تهران‌گردی
(تهران با 3500 جاذبه گردشگری)
بیایید تهران را با هم بیشتر بشناسیم.
شهر تهران با قدمتی کهن، دارای جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری بوده که تلاش نموده‌ایم توری زیبا را در این زمینه برای شما اجرا نماییم. دارندگان کارت تهران‌گردی می‌توانند با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از این گشت‌ها استفاده نمایند.
توچال
(بلندترین قله بعد از دماوند)
(طولانی‌ترین خط تله‌کابین پیوسته دنیا)
توچال بهترین محل گردشگری نزدیک به تهران با طبیعت سرسبز در تابستان و پیست اسکی در زمستان، یکی از پر جاذبه‌ترین مکان‌های تفریحی اطراف تهران با امکانات تله‌کابین، رستوران، هتل، زمین تنیس، زمین پینت‌بال، تیراندازی با کمان، پرش و ... می‌باشد.
موزه
موزه‌های شهر بزرگ تهران دارای آثاری ارزشمند و به جا مانده از تاریخ کهن ایرانی است. موزه‌های پول (سکه و اسکناس)، خودرو و زمان از موزه‌های منحصر به فرد شهر تهران می‌باشد که دارندگان کارت موزه می‌توانند از این آثار بی‌نظیر دیدن نمایند.
باغ وحش
یکی از بزرگترین مجموعه‌های تفریحی ایران که در زمینی به مساحت تقریبی 75 هکتار در غرب تهران احداث شده، مجتمع ورزشی تفریحی ارم سبز واقع در کیلومتر 4 اتوبان تهران - کرج می‌باشد.
در این مجتمع بزرگ‌ترین باغ وحش ایران با انواع حیوانات بومی و غیر بومی و تنوع جانوری واقع شده است. با ارایه کارت ویژه باغ وحش می‌توانید از این جاذبه زیبا و طبیعی استفاده نمایید.
سینما
دارندگان این کارت می‌توانند از یکی از سالن‌های زیبا و استاندارد سینماهای تهران در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران و یا سینما آفریقا استفاده نمایند.
هتل گچسر
(بهشت جاده چالوس، رویایی و خاطره‌انگیز)
هتل گچسر در منطقه‌ای خوش آب و هوا در جاده زیبای کرج - چالوس، در مجاورت منطقه گچسر و پیست اسکی دیزین با چشم‌انداز بی‌نظیری از قله دماوند واقع شده که لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می‌آورد. قدمت، سکوت، آرامش و فضای بی‌نظیر هتل گچسر آن را به مکانی خاطره‌انگیز تبدیل کرده است.

تهران را ورق بزنیم ...

هر پنجشنبه میهمان پرسپولیس باشید با تورهای تهرانگردی ...

اولین مجری تخصصی تورهای تهرانگردی ...

شرکت پرسپولیس به عنوان اولین آژانس متخصص در زمینه تهرانگردی قصد دارد تا پکیج‌های جدیدی جهت تنوع بخشیدن به تورهای تهرانگردی عرضه کند. این مجموعه ضمن معرفی کلیه موزه‌ها و جاذبه‌های کمتر شناخته شده تهران، جدولی در هفت بخش در اختیار شما می گذارد. 

قبل از مطالعه جدول به نکات زیر دقت نمایید:

 همه جاذبه‌های یک ردیف جدول در محدوده شهری تقریبا نزدیکی قرار دارند از همین رو گنجاندن سه یا چهار مورد از آن‌ها در یک بازدید یک روزه جهت جلوگیری از اتلاف وقت پیشنهاد می شود.

 ردیف ششم به جاذبه‌هایی که به تنهایی یک روز کامل نیاز دارند اختصاص داده شده است.

 

 ردیف هفتم به مکان‌هایی که برای بازدید گروهی مدارس و نوجوانان مناسب است اختصاص داده شده است.

1

موزه آبگینه، موزه هنرهای ملی، موزه استاد حسن صبا، ارگ تهران، موزه پست، موزه نقاشی پشت شیشه، موزه آثار طبیعی هفت چنار، موزه مقدم، موزه و کتابخانه ملک، موزه استاد حسین بهزاد، عمارت مسعودیه، عمارت مشیرالدوله، دارالفنون، مسجد و مدرسه سپهسالار، کاخ گلستان، موزه جواهرات ملی، موزه ملی ایران باستان، سردر باغ ملی

2

موزه عکسخانه شهر، موزه ماشین‌های اداری سفیر، موزه ملی تاریخ علوم پزشکی کشور، موزه هنرهای معاصر، موزه فرش ایران

3

موزه حیات وحش دارآباد، موزه دکتر حسابی، باغ موزه هنر ایرانی، پیاده راه مقصودبیک، موزه سینما، کاخ سعدآباد، موزه موسیقی، سورتمه تهران

4

موزه امام علی، موزه رضا عباسی، باغ موزه قصر، موزه فرش رسام عرب زاده

5

موزه پول، موزه تنوع زیستی پردیسان، موزه خودروهای تاریخی، موزه آزادی، برج میلاد، شهرک سینمایی، دریاچه خلیج فارس، آبشار تهران، پل طبیعت

6

باغ ملی گیاهشناسی، بازدید کامل از کاخ سعدآباد، تهران قدیم، ری گردی

7

باغ موزه دفاع مقدس، موزه صنعت برق، موزه صلح ایران، پارک موزه آب، موزه علوم و فناوری، باغ پرندگان تهران، باغ خزندگان زیما، ژوراسیک پارک تهران