• mashhad
  • khoshsafar
  • new 3
  • hotelja

شبکه نمایندگی پرسپولیس > درخواست نمایندگی


قابل توجه کلیه دفاتر خدمات مسافرتی سراسر کشور


موضوع : اعطای نمایندگی سایت رسمی رزرواسیون آنلاین هتل جا (www.hotelja.ir)

شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس با 55 سال افتخار در زمینه ارائه کلیه خدمات مسافرتی و گردشگری در راستای ارائه خدمات نوین و توجه به نکته مهم خلاقیت در زنده نگه داشتن خدمات سفر ، اقدام به راه اندازی بخش آنلاین فروش برای مسافران و آژانس‌های همکار خود در کلیه خدمات از جمله : رزرو هتل در وبسایت  "هتل جا"، رزو بلیط هواپیما در وبسایت "تیکت جا" و رزرو تور در وبسایت "تورجا" نموده است.

در این میان پرسپولیس با این پشتوانه عظیم در زمینه ارائه کلیه خدمات مسافرتی و گردشگری و با حفظ مزیت رقابتی بزرگترین و مجهزترین شرکت در رزرو هتل با راه اندازی شبکه نمایندگی خود در سراسر ایران سعی در ارتباط وسیع تر با آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی و همکاری با ایشان در راستای هم افزایی و اشتراک گذاری توانایی ها و قابلیت های هر دو طرف دارد. در این راستا ، این شرکت اقدام به اعطای نمایندگی خود ( با ارائه مدارک ، شرایط و ضوابطی که در ضمیمه قرارداد می باشد )  به تمامی شرکت های خدمات مسافرتی و آژانس ها در سراسر ایران نموده است .

مزایای نمایندگی :

سایت رزرواسیون آنلاین " هتل جا " با ارائه نرخ های ویژه به آژانس ها قابلیت ویژه ای را برای ایشان فراهم آورده است تا ضمن ایجاد انگیزه همکاری ، مشتریان خود را راضی و وفادار سازند.  نمایندگان شرکت پرسپولیس با دریافت کد کاربری و رمز اینترنتی خود یک حساب شخصی خواهند داشت تا تمامی خرید ها و اطلاعات خود را مشاهده نمایند. در پنل شخصی نمایندگان صندوق ویژه ای وجود دارد که نشان دهنده میزان امتیاز و اعتبار آن آژانس خواهد بود که این امتیاز بر اساس میزان خرید ان آژانس از سایت " هتل جا " داده خواهد شد. نکته مهم در ارائه این امتیازات آنکه ، این امتیازات به صورت نقدی خواهد بود و در هر بار خرید مبلغ مشخصی به عنوان هدیه خرید در صندوق ایشان ذخیره خواهد شد تا در خریدهای بعدی ایشان از صورتحساب آنها کسر گردد. شرکت پرسپولیس با برگزاری گردهمایی های ویژه ای سعی در افزایش همکاری و همدلی با نمایندگان خود خواهد داشت تا ضمن حفظ تعامل با ایشان قدردانی ویژه ای از موفق ترین و پر کارترین آژانس های همکار نماید.

در ادامه نمونه ای از  متن قرارداد ارایه خدمات رزرو آنلاین هتل در سایت هتل جا (wwww.hotelja.ir)، جهت اطلاع و هرگونه اقدام مقتضی ارائه خواهد شد.در صورت نقص و یا نیاز به تغییر با شماره تماس 0218305 با سرکار خانم امینی داخلی (169) تماس حاصل نمایند.

 


مدارک مورد نیاز: 

 

 1-     کپی از شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل

 

2-   جک ضمانت حداقل به مبلغ 100.000.000 ریال

 

3-    نمونه امضاء و مهر شرکت

  بسمه تعالی

قرارداد ارایه خدمات رزرو آنلاین هتل در سایت www.HOTELja.ir            شماره :             تاریخ:

این قرارداد طبق ماده 10 قانون مدنی بین شرکت خدمات مسافرت هوائی ، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس با کد اقتصادی 411119867547 و شناسه ملی 10100352145 و شماره ثبت 8061 به مدیریت آقایان مسعود غلامی به شماره ملی 3255207169 (مدیر عامل و عضو هیئت مدیره) و محمد رضا صــــارمی به شماره ملی0035992484 (مدیر مالی و عضو هیئت مدیره) که بر اساس روزنامه رسمی شماره 20640 مورخ 23/10/1394 ( صاحبان امضاء مجاز ) در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است و به نشانی : خیابان استاد نجات الهی ، تقاطع سمیه ، شماره 74 و تلفن : 88805277 و فاکس: 88808534  و آدرس اینترنتی info@perspolistour.com  که به اختصار در این قرارداد" مجری " نامیده میشود از یک طرف ،
                                                        و
شرکت .................. با کد اقتصادی ................. وشناسه ملی .................. و شماره ثبت .............. و به مدیریت آقایان .................. به شماره ملی ................ بعنوان ........... و .............. به شماره ملی ………. بعنوان ………  ( صاحبان امضاء مجاز ) که براساس روزنامه رسمی شماره ............. مورخ .................. در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است و به نشانی: ....................................................................................................................... تلفن:................... فاکس :..................که به اختصار در این قرارداد "شرکت" نامیده میشود از طرف دیگر با شرایط و مندرجات ذیل الذکر منعقد و طرفین قانوناً ملزم به اجرای مفاد آن میباشد .

ماده 1- موضوع قرارداد :
موضوع قرارداد عبارت است از رزرو اینترنتی هتل از سایت HOTELja.ir  .

ماده 2 نرخ و شرایط پرداخت :
نرخ خدمات هتل بر اساس نرخ های اعلام شده از سوی مجری خواهد بود.

تبصره 2 : شرکت پس از مراجعه به سایت   HOTELja.ir اقدام به خرید بر اساس نرخ های مندرج در سیستم نموده و از محل اعتبار تخصیص داده شده اقدام به پرداخت می نماید.

تبصره 3 : شرکت موظف است بصورت هفتگی نسبت به تسویه حساب خریدهای انجام شده بر اساس صورتحساب های قابل ارائه در سیستم اقدام نماید.

تبصره 4 : در صورت عدم تسویه به موقع هفتگی ، تخصیص مربوطه کان لم یکن تلقی شده ، سیستم بطور اتوماتیک بسته شده و اعتبار دهی مجدد مستلزم طی مراحل اداری می باشد.

تبصره 5 : کلیه عملیات تهیه خدمات در سایت مشمول قوانین و مقررات جاری بر تجارت الکترونیک بوده وسایر موارد بر اساس مندرجات سایت می باشد.

تبصره 6 : شرکت متعهد می گردد که اطلاعات خود را به هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح در وب سایت وارد نماید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست مسئولیت عواقب بعدی بر عهده شرکت خواهد بود.

تبصره 7 : شرکت می باید از آدرس ایمیل و رمز اختصاصی بخوبی محافظت نموده و از دسترس بودن آن توسط سایر افراد جلوگیری نماید. بدیهی است مجری تعهدی در اینخصوص ندارد.

تبصره 8 : میزان تخفیف قابل ارائه به شرکت از 5 الی 40 درصد بر روی نرخ بورد اتاق خواهد بود ( به جز ایام نوروز ).
 ( نرخ بورد اتاق و نرخ شرکتی برای هر هتل  به پیوست ضمیمه قرارداد خواهد شد )

ماده 3 – سایر شرایط :
مجری طی این قرارداد مبلغ ........... ریال اعتبار برای شرکت در نظر گرفته که لازم است بصورت هفتگی از محل شارژ اکانت ، شارژ گردد. در اینخصوص شرکت یک فقره چک بدون قید و شرط به مبلغ ........ ریال در وجه مجری ( بر اساس نمونه پیوست ) صادر و تحویل می نماید و به مجری اختیار می دهد که چناچه بهر دلیلی شرکت از ایفای تعهدات خود قصور ورزد مطالبات و ضرر و زیان حاصله را از محل چک مربوطه وصول گردد.

تبصره 7 : در صورت نیاز شرکت به اعتبار بیشتر می باید چک مربوطه با یک فقره نامه جهت افزایش شارژ به شرکت پرسپولیس تحویل گردد.

ماده 4 – مدت قرارداد :
این قرارداد از تاریخ امضاء بمدت یکسال شمسی معتبر بوده و طرفین ملزم به اجرای مفاد آن می باشند . در صورت رضایت طرفین قابل تمدید نیز می باشد.

ماده 5 – شرایط فورس ماژور و فسخ قرارداد :
شرایط فورس ماژور و حوادث طبیعـی از قبیل سیل ، زلزله و... هیـچگونه تعهدی را از طرف مجری برای شرکت ایجاد نمیکنند . هرگاه شرکت به تعهدات خود عمل ننماید ، مجری می تواند بصورت یکطرفه نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید و بدیهی است که ضرر و زیان های حاصله به عهده شرکت می باشد.

  شرکت :                                                                                                                                      شرکت خدمات هوایی ، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس :                                                                  
                                                                                

                                                                                     

  مدیر عامل :                                    مدیر عامل و عضو هیئت مدیره :                 مدیر مالی و اداری و عضو هیئت مدیره :